Samsung Nougat Güncellemesi Alacak Cihazların Listesi

Bildiğiniz üzere Android Nougat güncellemeleri için telefon yapımcıları belirli modellerine Android Nougat güncellemesi vermek için çalışmalara başladı. Bu yüzden seçmiş olduğu belirli cihazlara tek tek yazılımları test edilip gönderiliyor.Samsung'un Android Nougat 7.0 Güncelleme listesi şu şekildedir. Evet yukarıdaki resimden de görebileceğiniz üzere Samsung bir çok cihaza yazılım desteğini sundu.

Cihazım Neden Güncelleme Almadı?

Eğer cihazım güncelleme almadı diye üzülüyorsanız üzülmenize gerek yok. Cihazınız bu güncelleme için büyük ihtimal yapımcı tarafından denenmiştir. Cihaz yeterli performansı ve sıtabil bir çalışma sağlamadığından dolayı güncelleme almayacak cihazlar arasında yer almıştır. Bu yüzden bir çok cihaz güncelleme almamış oldu.

Samsung'un bu güncelleme listesinde en dikkat çeken şeylerden biri de J serisinin Güncellemeyi alıyor olmasıdır. 2.500 TL gibi bir ürün etiketiyle satılan ve J serisinden daha iyi olan Note 5 nedense bu güncellemeleri alamıyor. Fakat Note 5'den daha düşük fiyatlı cihaz olan J7 Prime Android 8.0 Güncellemesi alacağı da bildirildi.

Eğer cihazınızın güncelleme tarihini öğrenmek isterseniz Google arama motoruna '' Samsung Nougat Güncelleme Listesi '' şeklinde aratarak ulaşabilirsiniz.